A A A
 • Trzy Wykrzykniki
  Trzy Wykrzykniki

Trzy Wykrzykniki


Kim, Franziska i Marie - bystre i przebojowe nastolatki tworzą klub detektywistyczny
Trzy Wykrzykniki.

Dziewczyny błyskotliwie prowadzą przeróżne śledztwa. Podążanie tropem tajemnic to pasjonujące zajęcie, któremu oddają się bez reszty.

Poza tym detektywki wciąż na nowo muszą zdawać egzamin z przyjaźni, bo czasem niełatwo jest dojść do porozumienia tak odmiennym osobowościom jak Kim, Franziska i Marie.

Trzy !!! tworzą zgrany zespół i wspólnie podejmują wyzwania.

Pierwsze dwa tomy przygód młodych detektywek już w sprzedaży! A gdzie kupić...

Zapraszamy również na naszą stronę: www.trzywykrzykniki.pl
 • Trzy Wykrzykniki Telefon pułapka

  Z telefonu komórkowego nieoczekiwanie rozlega się nieznana melodia. Właściciela komórki ogarnia śmiertelne przerażenie. Po pewnym czasie wychodzi na jaw, że takich telefonów jest więcej…
 • Trzy Wykrzykniki Nieuczciwy casting

  Wszyscy są przejęci castingiem. Również Marie chce poddać próbie swój talent wokalny i przekonać się, czy ma szansę wystąpić w programie telewizyjnym. W trakcie przesłuchania jury podejmuje zastanawiającą decyzję. Detektywki czują, że muszą bliżej przyjrzeć się tej sprawie…
 • Trzy Wykrzykniki Taniec czarownic

  Detektywki spędzają ferie poza miastem. Pewnego dnia w lesie natrafiają na tajemnicze słomiane laleczki. Ktoś rozwiesza je na krzewach. Ale kto? Trzy przyjaciółki podejrzewają, że to sprawka staruszki mieszkającej w głębi lasu. Kim jest tak kobieta? Może to czarownica?